Klíčenka KOPRETINA

Neohodnoceno

Představte si, jak jemně bílý plátek sněhu, který se tiše dotýká vašich prstů, a uprostřed něj září jemný žlutý střed kopretiny. To je klíč k radosti a eleganci každodenního života!

 

120 Kč
Klíčenka KOPRETINA
Neohodnoceno
Klíčenka KOPRETINA
Novinka
Ruční výroba
Ruční výroba
Všechny výrobky jsou ručně vyrobené v ČR.
Osobní přístup
Osobní přístup
a maximální péče u každé objednávky.
Myslíme na přírodu
Myslíme na přírodu
recyklujeme a posíláme v již jednou použitých krabicích.
od částky 1200 Kč
Doprava zdarma
od částky 1200 Kč

Detailní popis produktu

Představte si, jak jemně bílý plátek sněhu, který se tiše dotýká vašich prstů, a uprostřed něj září jemný žlutý střed kopretiny. To je náš klíč k radosti a eleganci každodenního života!

S touto kouzelnou klíčenkou ve tvaru kopretiny se budete cítit jako na procházce přírodou, kde se dotýkáte květin. Je to malý kousek přírody, který můžete nést s sebou kamkoliv jdete.

Ale nejen krása a jemnost jsou vlastnosti této klíčenky. Má i praktickou stránku, která vám usnadní každodenní život. Už se nemusíte trápit hledáním klíčů v kabelce nebo kapsách. Stačí, když se podíváte na tuto kopretinu a budete vědět, že je váš klíč v bezpečí a snadno dostupný.

A co ještě? Tato klíčenka je nejen skvělým doplňkem vašeho outfitu, ale také dává svěží nádech vašemu celkovému stylu. Je to jemný dotek elegance, který vás provází celým dnem.

Tak proč si nepořídit tuhle malou krásu a přinést si do svého života trochu radosti a elegance? S touto dutinkovou klíčenkou ve tvaru kopretiny si budete užívat každý okamžik!